Slajdowisko: Indonezja,Singapur,Tajlandia

Dzisiaj zamiast nowych zdjęć, mała reklama 😀
We wtorek 16.11.2010 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie będę prezentował zdjęcia z części mojego wyjazdu do Azji Południowo-Wschodniej.

  

Będzie to relacja z podróży po trzech jakże odmiennych miejscach w Azji Południowo-Wschodniej – Indonezji, Singapurze i Bangkoku.
Indonezja, kraj położony na 17,5 tys wysp zachwyca swoją różnorodnością przyrody oraz bogatą kulturą. W trakcie pokazu udamy się do starożytnych świątyń, wdrapiemy na szczyty ciągle aktywnych wulkanów, przemierzymy setki kilometrów pól i tarasów ryżowych, poleniuchujemy na bezludnych plażach i staniemy oko w oko z waranami.

 

Następnie przeniesiemy się do Singapuru, miasta które szokuje swoją czystością oraz zakazami na każdym kroku, a nowoczesne wieżowce wyrastają tu jak grzyby po deszczu.

 

Relacje zakończymy w Bangkoku, perle Azji, która 'nigdy nie kładzie się spać.’ Miasto oferuje niezliczone świątynie oraz wyśmienite uliczne jedzenie.”

 

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 16.11.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

  

Zapraszam wszystkich serdecznie
Wstęp wolny

Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *